Kolmapäev, september 24, 2014

Harja Võred ja Lines Corel Painter

21. november 2009 poolt
Filed under Papers

Kuigi on võimalus näidata paigutus võrkude Corel Painter kui overlay, olen loonud kaks paberi tekstuur raamatukogud Corel Painter 6 ja eespool mis võimaldab etteantud võrgud ja tahke read valikuliselt harjatud lõuendile või vaikimisi kiht. Need võivad olla kasu kandmiseks õppeotstarbel osana kompositsioonist või kasutatakse ajutist laadida kiht selektiivsed piirkond, mitte kogu pilt.

Line Up

media_1258724797533.png

Joonest ja võre pintslitõmbed saab rakendada kasutades mitu vaikimisi Kriit kategooria sellise variandi Blunt Kriit variante, Square Kriit ja Real Fat Kriit. Pange tähele, et mitte kõik need variandid leida iga Painteri versiooni.

Enamasti joone paksus on 1 piksel, välja arvatud tahked Lines paberid '-2' oma nime (mis on paksusega 2 pikslit). Muud numbrid paberil nimed viitavad pixel vahemaa ruudustikku või ridade / veergude.

Papers Palette Seaded

media_1258812037213.png

Paberid palett seaded iga pidevjoon ja Grid paberid peaks olema vaikimisi 100 protsenti raamatu Scale, 100 protsenti raamatu Contrast, ja 50 protsenti raamat heledus.

Lae Resources

Lae alla kuuluvad järgmised;

Kaks täiesti pakitud raamatu raamatukogud (Grid Paber ja pidevad jooned) Corel Painter 6 ja ülespoole.

Pärast unzipping, Papers raamatukogu faile võib hoida kuskil kõvakettal ja tutvuda. Open Library käsk kas käivitas Papers palett flyout menüüst või Papers valija flyout menüü Tööriistad palett. Pange tähele, et Windows versioon neist paber raamatukogud on määratud .pap faililaiend.

T siin ei ole piiranguid kasutamine, välja arvatud vahendid ei tohi müügiks pakkuda ega ümber jaotada ilma minu eelnev nõusolek.

Kas w nload grids_lines_pc.zip (5 KB) PC Windows versioon.

Lae grids_lines_mac.zip (6 KB) Mac versioon.

Jaga

Kommentaarid on suletud.