Teisipäev, 1 juuli, 2014

Võsa liinid Corel Painter

21. november 2009 by
Filed under Papers

Kuigi on võimalus näidata paigutus võrkude Corel Painter kui overlay, olen loonud kaks paberi tekstuur raamatukogude Corel Painter 6 ja üle selle, mis võimaldab etteantud võrgud ja tahke read valikuliselt harjatud lõuendile või vaikimisi kiht. Need võivad olla kasu kaasamise õppeotstarbel osana kompositsioonist või kasutatakse ajutist kasutusjuhendeid kiht selektiivne piirkond, mitte kogu pilt.

Line Up

media_1258724797533.png

Joonest ja grid pintslitõmbed saab rakendada kasutades mitut vaikimisi Kriit kategooria variandid nagu Blunt Kriit variante, Square Kriit ja Real Fat Kriit. Pange tähele, et mitte kõik need variandid leida iga Painteri versiooni.

Enamikul juhtudel joone paksus on 1 piksel, välja arvatud tahked Lines paberid "-2" oma nime (mis on paksusega 2 pikslit). Teised numbrid paberil nimed viitavad pixel vahemaa ruudustiku ridades / veerud.

Papers Palette Seaded

media_1258812037213.png

Paberid palett seaded iga pidevjoon ja Grid paberid peaks olema vaikimisi 100 protsenti raamat Scale, 100 protsenti raamat Contrast ja 50 protsenti raamat Brightness.

Lae Resources

Lae alla kuuluvad järgmised;

Kaks täielik zip Paper raamatukogudes (Grid Paber ja Solid Lines) Corel Painter 6 ja ülespoole.

Pärast unzipping, Papers raamatukogu faile võib säilitada kõikjal kõvakettal ja tutvuda. Open Library käsk kas käivitas Papers palett flyout menüü või Papers valija flyout menüü Tööriistad palett. Pange tähele, et Windows versiooni need paberile raamatukogud on määratud. Pap faililaiend.

T siin ei ole piiranguid kasutamine, välja arvatud vahendid ei tohi müügiks pakkuda ega levitada ilma minu eelnev nõusolek.

Kas w nload grids_lines_pc.zip (5 KB) PC Windows versioon.

Lae grids_lines_mac.zip (6 KB) Mac versioon.

Aktsia

Kommentaarid on suletud.