Teisipäev, oktoober 28, 2014

Harja võrgu- ja Lines Corel Painter

21. november 2009 poolt
Filed under Papers

Kuigi on võimalus näidata paigutus võrgud Corel Painter kui ülekate, olen loonud kaks paberi tekstuuri raamatukogud Corel Painter 6 ja rohkem, mis võimaldab etteantud võrgud ja tahke read valikuliselt harjatud lõuendile või vaikimisi kiht. Need võivad olla kasu kaasamise hariduslikel eesmärkidel, mis on osa koosseisu või kasutada ajutise juhendi kiht selektiivne ala, mitte kogu pildi.

Line Up

media_1258724797533.png

Joonest ja võre pintslitõmbed saab rakendada kasutades mitmeid vaikimisi Kriit kategooria sellise variandi Blunt Kriit variante, Square Kriit ja Real Fat Kriit. Pange tähele, et mitte kõik need variandid leida iga Painter versiooni.

Enamasti line paksus on 1 piksel, välja arvatud tahked Lines paberid "-2" oma nime (mis on paksusega 2 pikslit). Ülejäänud numbrid paber nimed viitavad pikslite vahekaugus ruudustikku või rida / veergu.

Papers Palette Seaded

media_1258812037213.png

Aastal Papers palett seaded iga pidevjoon ja Grid paberid peaks olema vaikimisi 100 protsenti raamatu Scale, 100 protsenti raamatu Contrast, ja 50 protsenti raamat eredust.

Lae Resources

Lae alla kuuluvad järgmised;

Kaks täielik tõmblukuga raamat raamatukogud (Grid Paber ja Solid Lines) Corel Painter 6 ja ülespoole.

Pärast unzipping, raamatud raamatukogu faile võib hoida kuskil kõvakettal ja tutvuda. Open Library käsu kas käivitas Papers palett flyout menüüst või Papers valija flyout menüü Tööriistad palett. Pange tähele, et Windows versioon neist paber raamatukogud on määratud .pap faililaiend.

T siin ei ole piiranguid kasutamine, välja arvatud vahendid ei tohi müügiks pakkuda ega ümber jaotada ilma minu nõusolekuta.

Kas w nload grids_lines_pc.zip (5 KB) PC Windows versioon.

Lae grids_lines_mac.zip (6 KB) Mac versioon.

Osa

Kommentaarid on suletud.