Neljapäev, märts 5, 2015

Harja võrgu- ja Lines Corel Painter

21. november 2009 poolt
Filed under Papers

Kuigi on võimalus näidata paigutus võrgud Corel Painter kui overlay, olen loonud kaks paberit tekstuuri raamatukogud Corel Painter 6 ja rohkem, mis võimaldab etteantud võrkude ja pidevad jooned selektiivselt harjatud lõuendile või vaikimisi kiht. Need võivad olla kasu kaasamise hariduslikel eesmärkidel, mis on osa koosseisu või kasutada ajutise juhendi kiht selektiivne ala, mitte kogu pildi.

Line Up

media_1258724797533.png

Joonest ja võre pintslitõmbed saab rakendada kasutades mitu default Kriit kategooria sellise variandi Blunt Kriit variante, Square Kriit ja Real Fat Kriit. Pange tähele, et mitte kõik need variandid leida iga Painter versiooni.

Enamikul juhtudel joone paksus on 1 piksel, välja arvatud tahked Lines paberid "-2" oma nime (mis on paksusega 2 pikslit). Muud numbrid paber nimed viitavad pixel vahemaa ruudustikku või ridade / veergude.

Papers Palette Seaded

media_1258812037213.png

In Papers palett seaded iga Solid Line ja Grid paberid peaks olema vaikimisi 100 protsenti raamat Scale, 100 protsenti raamat Contrast, ja 50 protsenti raamat eredus.

Lae Resources

Lae alla kuuluvad järgmised;

Kaks täiesti pakitud raamatu raamatukogud (Grid Paber ja Solid Lines) Corel Painter 6 ja ülespoole.

Pärast unzipping, Papers raamatukogu faile võib hoida kusagil kõvakettal ja tutvuda. Open Library käsu kas käivitas Papers palett flyout menüüst või Papers valija flyout menüü Tööriistad palett. Pange tähele, et Windows versiooni neist paber raamatukogud on määratud .pap faililaiend.

T siin pole piiranguid kasutamine, välja arvatud vahendid ei tohi müügiks pakkuda ega ümber jaotada ilma minu nõusolekuta.

Kas w nload grids_lines_pc.zip (5 KB) PC Windows versioon.

Lae grids_lines_mac.zip (6 KB) Mac versioon.

Osa

Kommentaarid on suletud.